محل تبلیغات شما
من معمولا شب‌ها هر موقعی که فرصت پیدا کنم به سراغ گوش دادن به پادکست میرم. پادکست‌هایی با محتوای مختلف، از قصه خوانی تا روایت‌های جنایی و حتی تکنولوژی. ولی مدتی بود پادکستی پیدا کرده بودم و نمیتوستم تمرکز لازم برای گوش دادن به اون رو بدست بیارم. ولی بالاخره این طلسم شکست و دیشب نزدیک صبح به این پادکست گوش دادم. عنوان ناصحی که همچنان گوش شنوا می‌جوید» دومین اپیزود از پادست تاریکخانه تاریخ» به کوشش محمد ناظمی با مراجعه به تاریخ ایران دهه ۱۳۲۰ و مرور سخنرانی دکتر محمدعلی فروغی در رادیو تهران به التهابات اون دوره تاریخی در زمان رضا شاه و دوران استعفای رضا شاه و دوران خانه نشینی فروغی و محتوای پدرانه و اندرزگونه سخنان فروغی که از رادیو پخش میشد اشاره داره. نوع ادبیات و لحن فروغی که جامعه ایران را نقد می‌کرد و نصیحت‌های ی و اجتماعی را برای خود شخص شاه هم دریغ نمی‌کرد. شنیدن این پادکست و مخصوصاً این اپیزود و مرور تاریخ فراموش شده ایران رو برای شما پیشنهاد می‌کنم.

نفت‌فروشان شمشیر به دست

قسمت سوم: طبیعت بشر

آپوستروف: یک - به اصطلاح، پدر

فروغی ,شاه ,پادکست ,دوران ,همچنان ,رو ,شاه و ,رضا شاه ,این پادکست ,و دوران ,گوش شنوا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cernpilhateamp رمانهای آراد آرسین اساس تربیت دانلود فیلم ایرانی libpverroede سرگرمی athtelidown از جنس ایمان چگونه از چشمان خود مراقبت کنیم؟ رسم عاشقی